Portal bazaprzedszkoli.com poleca kursy tańca w Studio Tańca Spin szkoła tańca warszawa

Województwa
  Oferty z wybranego województwa

wojewĂłdztwa

Lista ofert promowanych

Reklamy

Jagódka Przedszkole Niepubliczne

Adres › Konwaliowa 38
Miasto › warszawa
Województwo › mazowieckie
Typ działalności › niepubliczne

Zdjęcia obiektu

Kliknij na miniaturę, aby zobaczyć zdjęcie w pełnych rozmiarach.

Telefon › +48 517 707 978
E-mail › kontakt@przedszkole-jagodka.pl
WWW › przedszkole-jagodka.pl

Dostępne zajęcia dodatkowe/ udogodnienia

rytmika
gimnastyka
angielski
taniec
plastyka
zajecia logopedyczne (logopeda)

Informacje o ilosci grup, miejsc, posilków w przedszkolu

Ilość dzieci w grupie ›  15
Ilość posiłków ›  5

Ilość grup ›  3
Ilość dzieci w przedszkolu ›  45

Opis przedszkola

Jesteśmy placówką niepubliczną na prawach i obowiązkach też przedszkola publicznego.Przedszkole Jagódka posiada zaświadczenie nr 272/PN/11 . Przedszkole Jagódka znajduje się w dużym, całkowicie dostosowanym do potrzeb i zainteresowań dzieci budynku spełniającym wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny szkolnej. Nasze sale są przestronne, kolorowe, słoneczne bogato wyposażone w mebelki, zabawki i pomoce dydaktyczne posiadające certyfikaty bądź atesty bezpieczeństwa. Łazienki przystosowane dla dzieci mają nisko zawieszone umywalki i małe sedesy. Dzieci pod czujnym okiem nauczycielki mają okazję do codziennego karmienia rybek , żółwi wodnych oraz obserwowania hodowli patyczaków. Dzieci do swojej dyspozycji mają piękny, bezpieczny i w pełni wyposażony ogród. Ogrodowe zabawki są bezpieczne, kolorowe i dostosowane do wieku dzieci.
Rekrutacja

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Nie straszne nam pieluszy itp.

Mapa dojazdowa

Ładowanie mapy...